Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

ЗАХИСТ ПРОЄКТУ

 023 лютого 2021 року, у великій залі обласного молодіжного центру «Квадрат» відбувся відкритий захист проєктів громадських організацій Вінниччини у рамках конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Проект Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані передбачає збір та обробку фотоматеріалів про учасників бойових дій у республіці Афганістан (1979-1989), які проживають на території Вінницької області, та створення на їх основі пересувної музейної фотовиставки «Війна в Афганістані – очима очевидців», яка буде зберігатися у Музеї Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані (1979-1989), приміщення обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, використовуватиметься  при проведенні військово-патріотичних заходів в навчальних закладах області.

01

До роботи над проектом будуть залучені фахівці Вінницького обласного краєзнавчого музею та Музею Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані (1979-1989), члени Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) та громадських організацій ветеранів війни в Афганістані районів та об’єднаних громад області..

Організаційне забезпечення проекту здійснюватиметься Вінницькою обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів), інформаційний супровід – пресслужбою Спілки та Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Окрім того, етапи реалізації проекту будуть висвітлюватися на офіційному веб-сайті Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) http://usva.org.ua та на сторінках її газети «Третій тост», офіційному веб-сайті Вінницької обласної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) http://www.osva.vn.ua, у регіональних засобах масової інформації, а також соціальній мережі Facebook та Instagram.

02

Цьогорічний конкурс – вже 14-й, який організовує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації. Варто відзначити, що обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані брала участь в подібних конкурсах і отримувала фінансову підтримку на реалізацію проекту.

Цього року на розгляд конкурсної комісії подано 34 конкурсні пропозиції на загальну суму понад 3,5 млн. грн. Очікуване співфінансування коштами обласного бюджету – майже 2 млн. грн.

Конкурсна комісія оцінювала подані конкурсні пропозиції за декількома критеріями, зважала на рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення громадської організації, необхідного для виконання програми та досвід діяльності у відповідній сфері.

Згодом відбудеться підбиття підсумків голосування членів конкурсної комісії та складання відповідного рейтингу.

Результати конкурсу будуть повідомлені додатково на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації.

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA