Іменинники місяця  


    30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в Афганістані Агрономічної територіальної громади


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

ПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ

USVA4 лютого 2021 року в приміщенні Федерації профспілок області відбулося спільне засідання правління та президії обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані.

Голова обласної Спілки Петро Кирилішин доповів, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України на території області утворено 63 ОТГ, які об’єднанні в 6 адміністративних районів. Присутні члени правління обговорили організаційну структуру громадських організацій ветеранів війни в Афганістані у зв’язку з зміною територіально - адміністративного устрою області. В першу чергу прийнято рішення активізувати роботу по створенню громадських організацій ветеранів війни в Афганістані в кожній територіальній громаді (де дозволяє численність ветеранів), згодом провести установчі збори по утворенню районних організацій. На даний час створені організації ветеранів війни в Афганістані в Іллінецькій, Дашівській, Бершадській, Джулинській, Агрономічненській та інших ОТГ.

 

У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції урочисті заходи проводитимуться з урахуванням карантинних обмежень в кожній громаді.

Активісти громадського «афганського» ветеранського руху Вінниччини будуть відзначені Почесними грамотами обласної державної адміністрації і обласної Ради, які будуть вручені під час відзначень на місцях. Виступаючі відзначили, що відповідна підготовча робота проводиться в кожній громаді. Планується також вручення нагород Української Спілки ветеранів Афганістану.

1 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11 12

Учасники засідання вшанували пам’ять полеглих бойових побратимів та поклали квіти до обласного пам’ятника загиблим в Афганістані воїнам.

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA