Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Здесь нашел интересный обзор

15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дорогі бойові побратими!

Шановні родини наших загиблих друзів!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ю річницею  виведення  військ з Афганістану.

15 01 21

Тяжкою для всіх нас була майже десятирічна військово-політична спецоперація в Афганістані, але радянські війська не програли жодної операції і покинули далеку азіатську країну з розгорнутими бойовими знаменами. Наші воїни проявили мужність, стійкість, відвагу і героїзм. 87 воїнів відзначені високим званням Героя Радянського Союзу, 19 з них – уродженці України. Десятки тисяч солдатів і офіцерів нагороджені бойовими орденами і медалями.

Ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав, об’єднані в Українську Спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  яка у своїх діях завжди займає державницьку позицію.

З перших днів збройного протистояння на сході країни УСВА бере активну участь у відстоюванні незалежності й цілісності держави, незважаючи на вік і стан здоров’я, ветерани зі зброєю в руках захищають Батьківщину. На жаль, серед наших бойових товаришів є поранені й загиблі.

УСВА сприяє розшуку пропалих без вісті й звільненню з полону військовослужбовців і громадян нашої країни. Територіальні, міські, районні  організації УСВА надають допомогу нашим воїнам, проводять заняття з мобілізованими, в областях працюють громадські центри навчання військовій справі. Ветерани збирають і доставляють до військ гуманітарну допомогу: індивідуальні засоби захисту воїнів, медикаменти, продукти харчування, відремонтовану і підсилену бронею автотехніку і багато іншого.

УСВА впродовж своєї діяльності постійно займається всім спектром питань соціального захисту ветеранів війни, сімей загиблих і померлих учасників бойових дій, реалізовує низку довгострокових програм життєзабезпечення воїнів-інтернаціоналістів, допомагає інвалідам реабілітуватись і знайти своє місце в мирному житті, займається військово-патріотичним вихованням молоді, увічнює пам'ять полеглих бойових побратимів.

Воїни-інтернаціоналісти завжди брали активну участь у громадянському і політичному житті країни. Для більш ефективної роботи з відстоювання соціальних гарантій ветеранів війни, сімей загиблих, покращання життя наших людей ми повинні йти у владу. Там, де працюють наші бойові побратими, краще і швидше вирішуються проблеми нашої категорії.

Цього пам’ятного дня ми схиляємо голови перед подвигом полеглих бойових товаришів, які навічно залишилися в наших серцях і в нашому строю. Цього святкового дня ми вшановуємо всіх живих.

Бажаю вам, дорогі бойові побратими,  сім’ям наших загиблих і померлих друзів, усім вашим рідним і близьким міцного здоров’я, добробуту й злагоди, щасливого майбутнього, а головне – мирного неба над головою!

З глибокою повагою – Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ,

голова УСВА


 

   
© OSVA.VN.UA