Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
http://nachodki.ru/

Сергій Моргунов вручив ветерану війни в Афганістані від територіальної громади сертифікат на придбання автомобіля

115 лютого в Україні відзначили  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 1989 року завершилась радянська військова інтервенція в Афганістані.

11 лютого, з нагоди цієї дати міський голова Сергій Моргунов передав сертифікат на автомобіль ветерану війни Леоніду Маняку.  

Така матеріальна  допомога  для  придбання легкового автомобіля надається  щороку одному з «афганців». Допомога вручається за поданням Спілки учасників бойових дій в Афганістані міста Вінниці. Цього року було вирішено такий сертифікат надати ветерану війни Леоніду Маняку. Чоловік має інвалідність внаслідок війни 1 групи. На війну потрапив у 18 років. А з початку російської агресії на Донбасі займається волонтерством та підтримує учасників АТО/ООС.

«Цього року ми традиційно вручаємо сертифікат на придбання автомобіля учаснику війни в Афганістані. Сподіваюся, що автомобіль буде приносити користь, і Ви ним буде задоволені. Дякую за Вашу силу духа.  Бережіть себе! » – зазначив міський голова Сергій Моргунов. 

«Хочу подякувати міській владі, що  в період війни та пандемії ви знаходите можливість нам допомагати. А також хочу подякувати усім, хто нас підтримує. В черзі на отримання авто я стояв близько 20 років.  Наша спілка тісно співпрацює з міським головою, і наше місто чи не єдине, де виділяються такі кошти на такі потреби», – додав Леонід Маняк.  

1 2
3 4

Джерело: Сайт Вінницької міської Рари

 ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA