Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

На Вінниччині відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації

vinn oblrada9 червня 2021 року, у залі засідань обласної державної адміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації.

Нагадаємо, що громадська рада при обласній державній адміністрації – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений з метою сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної та регіональної політики, ефективної взаємодії обласної державної адміністрації з інститутами громадянського суспільства, здійснення громадського контролю, врахування побажань громадськості при формуванні та реалізації політики у сфері компетенції обласної державної адміністрації.

Діяльність громадської ради при обласній державній адміністрації здійснюється відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Відповідно до Типового положення, шляхом рейтингового голосування визначено 35 новообраних членів громадської ради при обласній державній адміністрації. Новообраний склад та положення про громадську раду (у новій редакції) протягом 30 календарних днів будуть затверджені відповідним розпорядженням Голови обласної державної адміністрації, яке буде оприлюднено на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації.

001 002
003 004
005 006
007 008

Членом громадської ради обрано Кирилішина Петра Андрійовича - голову Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів).

Організаційне забезпечення роботи та інформаційний супровід діяльності громадської ради при обласній державній адміністрації здійснюється Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації. 

Джерело: Сайт Вінницької ОДА та

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA