Іменинники місяця  


  01 грудня

Ментов  Павло  Валентинович

Голова Житомирської обласної Спілки ветеранів афганської війни


  01 грудня

Мельник  Володимир  Петрович

Голова  Мурованокуриловецької районної Спілки ветеранів Афганістану               


 08 грудня

Никуляк  Андрій  Анатолійович

Голова Могилів - Подільської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані  "ІНТЕР"


 21 грудня

Дрозд  Микола  Васильович

Голова Тиврівської районної громадської організації «Українська Спілка ветеранів Афганістану» (воїнів-інтернаціоналістів)»


 22 грудня

Голотенко  Володимир  Олександрович

Голова Томашпільської районної Спілки ветеранів Афганістану


 26 грудня

Корнієнко  Володимир  Петрович

Голова Тростянецької  районної Спілки ветеранів Афганістану "Саланг"


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Ветерани війни в Афганістані в  Офісі Президента України.

01На вимогу учасників акції ветеранів війни в Афганістані заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець і радник – уповноважений Глави держави з питань забезпечення прав захисників України Альона Вербицька провели зустріч з представниками Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», які прийшли до Офісу Президента з метою налагодження діалогу з органами державної влади.

У заході також взяли участь заступники міністра у справах ветеранів, міністра соціальної політики, міністра охорони здоров’я, міністра культури та інформаційної політики, керівники профільних директоратів.

На зустріч був запрошений очільник Національного музею історії України у Другій світовій війні, який брав участь у обговоренні експозиції, присвяченої учасникам бойових дій на території інших держав.

Представники Української спілки ветеранів Афганістану акцентували увагу на низці проблем, які потребують розв'язання. Зокрема, це питання пільг та інших соціальних гарантій для ветеранів війни й учасників військових конфліктів поза межами України, надання можливостей для лікування та оздоровлення таких осіб.

Ветерани- учасники бойових дій в Афганістані виступили за налагодження більш тісної взаємодії з Міністерством у справах ветеранів. Також вони подали свої пропозиції щодо реалізації національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді.

«Проблемних питань озвучувалося багато. Деякі з них є вкрай наболілими, адже не вирішуються протягом тривалого часу. Можливо, тому, що не було діалогу з владою і ветерани не мали змоги озвучити свої проблемні питання. В результаті діалогу дійшли згоди щодо створення в Консультативній раді з питань забезпечення прав і свобод захисників України в Офісі Президента нових робочих підгруп, які займатимуться саме цими питаннями», – розповіла Альона Вербицька, яка очолює Консультативну раду.

За її словами Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» упродовж тижня делегує своїх представників до цих робочих підгруп, і вони самі визначать напрями їхньої роботи. «Моє завдання в цій співпраці полягає в забезпеченні належної комунікації між представниками ветеранських організацій та центральними й місцевими органами влади. Заради цього й створювалася Консультативна рада. Після проведення децентралізації багато повноважень щодо надання соціальних гарантій від держави делеговано на рівень місцевих органів влади – голів ОДА, РДА та новоутворених об’єднаних територіальних громад, тож з ними також потрібно буде вести діалог», – пояснила Альона Вербицька.

Радник – уповноважений Президента України повідомила, що за результатами сьогоднішньої зустрічі буде напрацьовано проект протокольного доручення Глави держави очільнику уряду щодо розв'язання вказаних питань з конкретними термінами виконання.

В мирній попереджувальній акції ветеранів  взяли участь й ветерани Вінницької області.

Слова щирої подяки заслуговують керівники громадських організацій ветеранів війни в Афганістані Василь Зоря (Бар), Анатолій Драган (Бершадь), Сергій Романюк (Гайсин), Павло Фармагей (Жмеринка), Василь Білозор (Іллінці), Тетяна Драмарецька (Козятин), Анатолій Гаврилишин (Ладижин), Олександр Курдибаха (Мурафська ОТГ), окремі активісти ветеранського руху, які організували та взяли особисту участь в акції. 

1 2
3 4
5 6

Голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро КИРИЛІШИН щиро дякує Вам за роботу. Бажає Вам нових звершень у справі поліпшення соціального захисту бойових побратимів та членів сімей загиблих та померлих інвалідів.

7

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


 

   
© OSVA.VN.UA