Іменинники місяця  


  05 січня

Зоря Василь Михайлович

Голова  ГО  " Барська Спілка ветеранів війни в Афганістані"


 06 січня

Гордійчук  Олексій Улянович

 Голова Тульчинської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


 09 січня

Вівчарук  Василь  Миколайович

Голова Чечельницької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


 14 січня

Скалецький  Сергій  Іванович

Голова Спілки ветеранів війни в Афганістані Вороновицької селищної територіальної громади


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны Joomla здесь

Шановні друзі! Прощавай, 2021-й рік!

ChSV 2021

Ми сумуємо за нашими втратами на фронтах війни та епідемії…

У нас посилюється гіркота вражень від  неповажного  ставлення можновладців до українських учасників бойових дій на території інших держав, від ігнорування наших пропозицій про зустріч з першими особами держави, від знищення нашого музею-експозиції в Києві.

Ми не підтримуємо технологію вичавлювання з народу останніх заощаджень шляхом підняття тарифів і цін на всі необхідні послуги і товари.

Ми обурені фактичним відходом від конституційного права народу на безоплатну медицину і пільгового права на лікування ветеранів війни.

Але життя триває!!! Ми є!!! Ми живі!!!

Ми пишаємося тим, що у складні часи сьогодення нами збережена ветеранська єдність, ми зібрались і продемонстрували вітчизняній і світовій спільноті нашу спроможність захищати права і підтримувати життя родин загиблих воїнів, померлих ветеранів, усіх ветеранів України.

Ми очікуємо більш дієвої реакції на вимоги ветеранів від Офісу Президента України, тому продовжуємо контакти з керівниками Офісу, насамперед, у питаннях законодавчого врегулювання наявних проблем.

З цих питань вже є доручення Президента Прем’єр-міністру України про проведення аналізу стану надання послуг з медичного та соціального забезпечення, ефективності реалізації державної політики забезпечення ветеранів житлом, реалізації програм національно-патріотичного виховання.

З метою вирішення порушених питань і зниження соціальної напруги у ветеранському середовищі пропонується профільним державним органам у взаємодії з Радником – уповноваженим Президента України з питань забезпечення прав захисників України А. Вербицькою підготувати пропозиції та в установленому порядку внести відповідні зміни до чинних законодавчих актів України.

Нас підтримали і до нас приєдналися інші ветеранські організації. Разом ми заснували Громадську спілку «Всеукраїнська федерація учасників бойових дій, ветеранів війни та військової служби».

Ми зробили все, що в наших силах, для моральної і матеріальної волонтерської допомоги воїнам частин Збройних сил, які воюють.

Ми з вами разом створили  Меморіальне поле, до складу якого увійшли близько 600 пам’ятників і меморіалів, сотні меморіальних дошок у всіх обласних і районних центрах, біля яких ми одночасно збираємось для урочистих подій, в години радості та жалоби.

Ми підтримали рішення Міністерства культури та інформаційної політики про оголошення конкурсу на посаду генерального директора Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіального комплексу і сподіваємося на першочергове поновлення нашої експозиції.

Ми відчували повагу простих людей всієї України і, спираючись на повагу і допомогу місцевих органів влади, провели низку традиційних урочистих заходів, змагань, конкурсів і фестивалів для збереження пам’яті про героїчне минуле і патріотичного виховання молоді.

Ми готові до нових рішучих дій.

З Новим, 2022 роком!

Бережіть себе і свої родини.

Перемога буде за нами!!!

За дорученням Правління УСВА,

Сергій Червонописький,

голова УСВА.


 

   
© OSVA.VN.UA