Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Расширения Joomla 3

CGG


ЦИРКАНЮК  Григорій  Григорович 

Член президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані.

Народився 24 серпня 1968 р. у с. Конищів Мурованокуриловецького р-ну Вінницької області.

4 травня 1987 р. призваний до лав Радянської Армії. Військову підготовку проходив у місті Іолотань (Туркменська РСР). У серпні цього ж року продовжив службу в ДРА (провінція Баглан, кишлак Хінжан). Особовий склад окремого розвіду­вального підрозділу, де служив Г. Цирканюк, по кілька місяців ніс службу на секретних постах, забезпечував охорону дороги Даші — перевал Саланг, брав участь у переговорах та визволенні захоплених у полон військовослужбовців у населеному пункті Бану.

  Навчався в Тульчинському технікумі ветеринарної медицини та Вінницькій сільськогосподарській академії. Був керівником СТОВ «Росія» с. Жабокричка. В 2001-2005 р. очолював Чечельницьку районну Спілку ветеранів війни в Афганістані. Обирався депутатом районної ради.

Нагороджений відзнаками Президента України – ювілейними медалями «Захиснику Вітчизни» та «25 років виведення військ з Афганістану», відзнаками Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів), грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, грамотами Чечельницької районної державної адміністрації та районної ради, ювілейними нагородами.

За активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ти річчя виведення військ з Афганістану нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Нині — комендант комунально-експлуатаційного відділу Центру обслуговування підрозділів Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області.


   
© OSVA.VN.UA