Іменинники місяця  


  05 січня

Зоря Василь Михайлович

Голова  ГО  " Барська Спілка ветеранів війни в Афганістані"


 06 січня

Гордійчук  Олексій Улянович

 Голова Тульчинської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


 09 січня

Вівчарук  Василь  Миколайович

Голова Чечельницької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


 14 січня

Скалецький  Сергій  Іванович

Голова Спілки ветеранів війни в Афганістані Вороновицької селищної територіальної громади


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

GAG


ГОНЧАР  Анатолій  Григорович

Народився 23 травня 1941 р. в с. Селище Літинського району Вінницької області.

Випускник факультету журналістики Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка . Після закінчення у 1973 р. Донецького вищого військово-політичного училища до 1987 р. — кадровий офіцер на посадах у військовій журналістиці .

Серед місць служби — Групи радянських військ у Чехословаччині, Польщі, Німеччині, полігон ядерних випробувань на архіпелазі Нова Земля, а з лютого 1980 по травень 1981 р. проходив службу в обмеженому контингенті радянських військ в Афганістані. Займав посади командира 109-го агітаційного загону 40-ої загальновійськової армії, редактора газети 108-ої мотострілецької дивізії.

1991 - 2010 рр. - голова Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниця. Автор двадцяти книг на «афганську» тематику, зокрема, «Чорний тюльпан» (1998), «Чорний тюльпан-2» (2012), Ми пройшли AFGAN (1999), Повірка, або «Афганці» Вінниці: В 2 т.: (2000, 2002), Авіатори: Книга Пам'яті про загиблих в Афганістані військових авіаторів (2004), Вінничани — воїни-інтернаціоналісти, воїни-миротворці: книга-фотолітопис про ветеранів афганської війни, військових конфліктів в інших країнах та воїнах-миротворцях (2008), Афганська неоголошена війна, або 20 років по тому: Книга-фотолітопис про ветеранів афганської війни, військових конфліктів в інших країнах та воїнах-миротворцях (2009), В составе ограниченного контингента (2013).

Указом Президента України присвоєно звання «Заслужений журналіст України» (2000 р.).

Нагороди: медалі Української Спілки ветеранів Афганістану «За заслуги» I, II, III ступенів, Вінницька обласна журналістська премія імені Костянтина Гришина (1998) за книгу «Чорний тюльпан», Вінницька обласна журналістська премія імені Олександра Гетьмана (2010), Відзнака НСЖУ «Золоте перо» (2010), Літературно-мистецька премія «Кришталева вишня» (2010) за книгу «Коріння, або Ми — діти України».

Полковник у відставці.


   
© OSVA.VN.UA