Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

ZHMG


ЖИРНИЙ  Микола  Григорович

Народився 17 жовтня 1953 року в с. Райки Бердичівського району, Житомирської області.

Освіта вища. Успішно завершив повний курс навчання у Вінницькому державному педагогічному інституті, за фахом історія та суспільствознавство. Після здобуття освіти працював методистом   Козятинського районного відділу народної освіти.

На надстрокову службу до лав армії був призваний у 1977 році. Проходив службу в Прикарпатському військовому окрузі (м. Бердичів), Далекосхідному військовому окрузі (Хабаровський край).

Прапорщик Жирний М.Г. в обмеженому контингенті радянських військ в Афганістані з 1980 по 1982 рік (Баграм), на посаді старшого авіаційного механіка.

Очолював Козятинську районну спілку воїнів-інтернаціоналістів.

За активну   роботу   по     військово-патріотичному     та інтернаціонально-му   вихованню, підготовці молоді до служби у Збройних Силах СРСР та ратну службу, відповідно до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 22 лютого 1991 року N 769а-XII «Про нагородження колишніх воїнів-афганців Почесною Грамотою та Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР» - нагороджений Почесною Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР та медалями “ За бойові заслуги ” , “ Від вдячного афганського народу ”, «25 років виведення військ з Афганістану», грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради .


   
© OSVA.VN.UA