Іменинники місяця  


  05 січня

Зоря Василь Михайлович

Голова  ГО  " Барська Спілка ветеранів війни в Афганістані"


 06 січня

Гордійчук  Олексій Улянович

 Голова Тульчинської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


 09 січня

Вівчарук  Василь  Миколайович

Голова Чечельницької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


 14 січня

Скалецький  Сергій  Іванович

Голова Спілки ветеранів війни в Афганістані Вороновицької селищної територіальної громади


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla


БІЛИЙ  Олег  Іванович

Народився 8 жовтня 1967 року, Вінницька область, Мурованокуриловецький район, с. Вищий Ольчедаїв.

Олег Білий закінчив Вищеольчедаївську СШ в 1985 році. Був направлений на навчання у Шаргородське районне ДТСААФ для одержання кваліфікації водія.

15 травня 1986 року був призваний Барським райвійськкоматом до лав Збройних Сил СРСР і направлений для проходження військової служби у смт. Брюховичі Львівської обл., в/ч 07651.

З 17 квітня 1987 року по 30 травня 1988 року проходив службу в Демократичній Республіці Афганістан, в окремому автомобільному батальйоні, в/ч 35503, м. Кабул.

75 разів, безпосередньо у складі бойових виходів колон, забезпечував перевезення боєприпасів та інших військових вантажів до міст: Гардез, Асадабад, Файзабад і Пулі Хумрі.

Протягом 15 років працює слюсарем-наладчиком Тульчинського маслосирзаводу.

Білий О.І. являється членом правління Тульчинської районної Спілки ветеранів Афганістану, проводить великий обсяг роботи щодо виконання статутної діяльності Спілки.

Бере активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді та учнів загальноосвітніх шкіл міста. Проводить уроки мужності з учнями Тульчинської школи-інтернату в краєзнавчому музеї, у виставковій залі присвяченій війні в Афганістані.

Разом з бойовими побратимами підтримує в належному стані пам’ятники воїнам, загиблим в Афганістані. Є активним учасником підготовки і проведення щорічних районних змагань з волейболу, присвячених Дню виведення військ з Афганістану та пам’яті загиблим воїнам – уродженцям Тульчинського району.

Активний учасник громадського життя міста та району, займається волонтерською діяльністю, допомагає воїнам Збройних сил України.

BOI

За участь в бойових діях та активну життєву позицію нагороджений: медаллю «Захиснику Вітчизни», (1999 р.); пам’ятною медаллю «25 років виведення військ з Афганістану» (2014 р.), відзнаками Української Спілки ветеранів Афганістану, грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грамотами районної державної адміністрації та районної Ради, виконкому Тульчинської міської Ради.

Користується заслуженим авторитетом у виробничому колективі, серед ветеранів війни та громади міста.


   
© OSVA.VN.UA