Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны Joomla здесь

 Постанови Кабінету Міністрів України


Постанова від 21 лютого 2018 р. № 103 "  Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб  "

***********

Постанова від 20 грудня 2017 р. № 1017 " Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. N 785 і від 7 лютого 2007 р. N 150"

***********

Постанова від 6 серпня 2014 р. № 409 " Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування "

***********

Постанова від 07 березня 2012 р. № 176 " Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат"

***********

Постанова від 25 травня 2011 р. № 585 " Про затвердження Порядку надання пільг інвалідам,членам їх сімей, законним представникам інвалідів дітей-інвалідів), підприємствам, установам,організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів "

***********

Постанова від 20 травня 2009 р. № 565 " Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб,що мають право на таку пільгу,а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право"

***********

Постанова від 19 липня 2006 р. № 999 " Про затвердження порядку забезпечення інвалідів автомобілями "

***********

Постанова від 22 лютого 2006 р. № 187 " Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад"

***********

 Постанова від 17 липня 1992 р. № 393 " Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їхніх сімей "

***********


   
© OSVA.VN.UA