Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

MLG


МЕЛЬНИЧУК  Леонід  Григорович

 Голова Могилів - Подільської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Народився 10 листопада 1964 року в с. Великий Острожок Хмільницького району, Вінницької області. 

19 листопада 1982 р. призваний до лав Радянської Армії. Військову підготовку проходив у школі молодших авіаційних спеціалістів у м.Чугуїв Харківської області. З травня 1983 по листопад 1984 роках проходив службу в складі обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані в складі 392 пересувної авіаційної - ремонтної майстерні, (м. Баграм , п/п 94128), на посаді механіка вертольотів та двигунів. Неодноразово перебував у відрядженнях на аеродромах Афганістану, де безпосередньо брав участь розслідуванні падіння авіаційної техніки . 19 листопада 1984 р. звільнився у запас.

За виконання інтернаціонального обов’язку , нагороджений: медаллю «Від вдячного афганського народу», Почесною грамотою Президії Верховної Ради СРСР, медаллю «Захиснику Вітчизни», медаллю «60 років Дня Перемоги», медаллю «70 років Збройних Сил СРСР», відзнакою «Ветеран Афганської війни».

Успішно завершив навчання в Українській ордена Трудового Червоного прапора сільськогосподарській академії за спеціальністю «Агрономія» в 1990 рік та Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» - 2005рік .

Працював за спеціальністю в Хмільницькому та Могилів-Подільського районах.

У зв’язку з створенням 13 вересня 2005 року Могилів-Подільської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Леоніда Мельничука обрано головою районної Спілки ветеранів війни в Афганістані.

З 2013 по 2016 рік - заступник начальника Держземагентства у Могилів-Подільському районі.

В даний час працює в Державному підприємстві «Могилів – Подільський лісгосп»

За плідну працю та активну громадську діяльність неодноразово нагороджувався   грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Головного управління земельних ресурсів Вінницької області, Держкомзему, Держземагентства, нагородами Української Спілки ветеранів Афганістану, грамотами Могилів-Подільської районної державної адміністрації та районної Ради, Могилів-Подільського міськрайонного військового комісаріату.


 

   
© OSVA.VN.UA