Іменинники місяця  


 01 грудня

Мельник Володимир Петрович

Голова Мурованокуриловецької районної Спілки ветеранів Афганістану
 


 08 грудня

Нікуляк Андрій Анатолійович

Голова Могилів-Подільської міської Спілки ветеранів Афганістану "ІНТЕР"


 21 грудня

Дрозд Микола Васильович

Голова Тиврівської РГО "УСВА" 


 22 грудня

Голотенко  Володимир Олександрович

Голова  Томашпільської  районної  Спілки ветеранів Афганістану   


  26 грудня

Корнієнко Володимир Петрович

Голова  Тростянецької  районної  Спілки ветеранів Афганістану "Саланг"


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

   
nachodki.ru интернет-магазин

ЗВЕРНЕННЯ

голови Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані до учасників бойових дій - членів Спілки учасників бойових дій в Афганістані  м. Вінниці.

uvaga

ШАНОВНІ БОЙОВІ ПОБРАТИМИ !

Відповідно до статуту Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів), на 21 листопада 2017 року у місті були оголошені звітно – виборні збори членів Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці.

На превеликий жаль, збори не відбулися через низьку явку членів організації.

Звертаюся до вас з проханням, через соціальні мережі, через близьких, рідних та друзів телефоном, переказами організувати інформування один одного про те, що наступні звітно – виборні збори Спілки відбуться 4 грудня 2017 року в будинку Ради профспілок Вінницької області, вул. Хмельницьке шосе, 2.

Початок роботи зборів о 17.00.

Вхід по членським квиткам членів організації.

З повагою

Голова обласної Спілки ветеранів   війни в Афганістані     Петро Кирилішин


Солдати світу ХХI століття

126-27 жовтня в м. Харків відбувся ХII міжнародний творчий фестиваль «Солдати світу ХХI століття», який проводився за ініціативою Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та Харківської міської Спілки ветеранів Афганістану за підтримки Харківської обласної та міської Ради.

У фестивалі брали участь творчі колективи та виконавці з м. Львова, Бограда Одеської області, Івано-Франківська, Сум, Херсона, Луцька, Харкова та Харківської області. Столицю Поділля - місто Вінницю представляв учасник бойових дій в Афганістані Сергій Котляревський.


Нагорода герою

1Нещодавно, з нагоди Дня захисника України, учасник війни на Сході України Драмарецький Валентин Анатолійович, був нагороджений грамотою та відзнакою Президента України   «За участь в антитерористичній операції».

За дорученням Президента України нагороду вручав голова Козятинської районної державної адміністрації Олег Оркуша, міський голова м. Козятин Дмитро Пузир.


День ракетних військ та артилерії

 drv iv 3-го листопада в Україні святкують День ракетних військ і артилерії, а також День інженерних військ.

Встановили свято ракетних військ 31 жовтня 1997 року за важливу роль ракетних військ та артилерії у зміцненні обороноздатності держави.

День інженерних військ почав святкуватися через 2 роки. Свято встановили в Україні ураховуючи заслуги інженерних військ у зміцненні обороноздатності держави.

Ракетні війська та артилерія (РВтА) складаються зі з’єднань оперативно-тактичних і тактичних ракет, з’єднань і частин гаубичної, гарматної, реактивної та протитанкової артилерії, артилерійської розвідки, мінометних підрозділів та підрозділів протитанкових керованих ракет.

4Всеукраїнський 15-й фестиваль військово-патріотичної творчості "Оберіг"

Протягом 2-х днів 14 та 15 жовтня 2017 року в обласному Палаці молоді та студентів м. Херсон відбувся фінал ювілейного ХV Всеукраїнського фестивалю військово - патріотичної пісні та поезії "Оберіг".

Член журі фестивалю, Сергій Котляревський із Вінниці, привітав присутніх херсонців з святами та від імені Вінницького міського голови подарував їм свою пісню.

1


14 жовтня – День захисника України

Шановні захисники Вітчизни! Шановні співвітчизники!

DZU 17Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю всіх захисників різних поколінь і різних подій з Днем захисника України!

Це свято вияв глибокої поваги до тих, хто своєю мужністю і героїзмом на фронті і в тилу захистив країну в роки Другої світової війни, відстоював її інтереси у локальних війнах і військових конфліктах на теренах інших країн, хто сьогодні захищає незалежність і суверенітет на сході України.


Вітаємо з нагородами !!!

vinn oblradaВідповідно до розпорядження голови облдержадміністрації 02 жовтня 2017 року № 684 «Про відзначення на Вінниччині Дня захисника України» учасники антитерористичної операції, активісти громадських організацій, військовослужбовці та працівники Збройних Сил України відзначені Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної  Ради з виплатою грошової винагороди.

Серед нагороджених учасники бойових дій на території Республіки Афганістані – активісти громадських організацій Української Спілки ветеранів Афганістану:

БЕШТА Віктор Миколайович - учасник бойових дій на території Республіки Афганістан, учасник АТО, головний лікар Журавлівської лікарської амбулаторії  Тульчинського району.


Вітаємо з нагородою !!!

gramota ODAВідповідно до розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 28 вересня 2017 року № 677 « Про нагородження трудівників області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради »

КУТОВУ Валентину Петрівну - методиста Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів, учасника бойових дій в Афганістані, нагороджено Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня працівників освіти.


Вінницькому національному аграрному університету - 35

vnau-35 1Сьогодні Вінницький національний аграрний університет є одним з найпрестижнішим на Вінниччині багатопрофільним вищим навчальним закладом I-IV рівнів акредитації, освіту в якому здобувають близько 14 тисяч студентів.

Його потужні науково-педагогічні школи дають можливість готувати фахівців за всіма можливими спеціальностями, яких потребує аграрний сектор економіки. Заклад здійснює підготовку фахівців відповідних професійних напрямів і спеціальностей за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст з 18 напрямів, 9 галузей; бакалавр з 16 напрямів, 10 галузей; спеціаліст з 10 спеціальностей, 6 напрямів; магістр з 14 спеціальностей, 7 галузей.


Жителі Вапнярки вшанували загиблих в Афганістані воїнів – своїх земляків

0324 серпня 2017 року, в День незалежності України, біля Вапнярської селищної ради (Томашпільський район Вінницької області) відбулось урочисте відкриття пам'ятного знаку "Воїнам Афганістану - воїнам-інтернаціоналістам".

Саме з ініціативи Томашпільської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) на чолі з заступником голови Євгенієм ТІТАРЕНКО   розроблено проект та вирішено місце установлення пам'ятного знаку «Воїнам Афганістану - воїнам-інтернаціоналістам», з метою увічнення пам’яті уродженців селища, які загинули під час бойових дій в Афганістані -  Юрія Вознюка, Сергія Кадука та Сергія Харюкова.

   
© OSVA.VN.UA