Іменинники місяця  


 04 жовтня

Волошин Віктор Миколайович

Голова Дніпропетровської обласної організації УСВА 


 08 жовтня

Ковальчук Микола Анатолійович

Голова обласного військово-патріотичного об'єднання Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 


 13 жовтня

Павлович  Григорій  Григорович

Голова Волинської обласної організації УСВА 


 14 жовтня

Гончаренко  Микола Миколайович

Голова Київської міської організації УСВА 


21 жовтня

Кащук  Сергій  Антонович

Голова Тиврівської районної організації Партії ветеранів Афганістану, член ревізійної комісії обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані    

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

   
nachodki.ru интернет-магазин

minsocpolПодаємо відповідь Міністерства соціальної політики України та Міністерства оборони за результатами зустрічі Премьєр-Міністра України з учасниками бойових дій в Афганістані 15 лютого 2017 року.

 

 


Вітаємо з нагородами !

PodЗа активну громадську позицію в популяризації служби в Збройних Силах України та на відзначення 87 – ої річниці Повітряно-десантних військ і 25 – ої річниці Високомобільних десантних військ України Подяками голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради нагороджені учасники бойових дій в Афганістані:

 

 

 

ДАВИДОВ Петро Васильович

КОПТЯЄВ Петро Миколайович


День військ зв’язку України

ZvjazokПрофесійне свято військовослужбовців День військ зв’язку відзначається в Україні в першій декаді серпня. Встановлено Указом Президента України в 2000 році. Святкується зв’язківцями і фахівцями суміжних професій у військових частинах та підрозділах.

День військ зв’язку щорічно відзначається в Україні 8 серпня згідно з Указом Президента від 01.02.2000 № 154/2000.

Саме 8 серпня 1920 року в Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах. Тим самим було покладено початок славній історії військ зв’язку.


Ніхто, крім нас - на Вінниччині відзначили 25 річницю Високомобільних десантних військ України

1Цього року 2 серпня відзначалася 87 річниця Повітряно-десантних військ і 25 річниця Високомобільних десантних військ України. Великий і гідний шлях пройшли вони за період свого  існування, і їхня славетна історія триває.

Однією з бойових сторінок історії Повітряно-десантних військ є майже 10-річна війна в Афганістані, де наші воїни-десантники завжди виявляли мужність, стійкість, героїзм і до кінця виконували свій військовий обов’язок. Десятки тисяч воїнів-десантників відзначено бойовими орденами і медалями, а 17 – стали Героями Радянського Союзу.


2 серпня – День Високомобільних десантних військ Збройних Сил України

CHSV 17Дорогі ветерани Повітряно-десантних військ!

Воїни сучасних Високомобільних десантних військ України!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Повітряно-десантних військ, Днем Високомобільних десантних військ  України!

Цього року відзначається 87 річниця Повітряно-десантних військ і 25 річниця Високомобільних десантних військ України. Великий і гідний шлях пройшли вони за період свого  існування, і їхня славетна історія триває.

Однією з бойових сторінок історії Повітряно-десантних військ є майже 10-річна війна в Афганістані, де наші воїни-десантники завжди виявляли мужність, стійкість, героїзм і до кінця виконували свій військовий обов’язок. Десятки тисяч воїнів-десантників відзначено бойовими орденами і медалями, а 17 – стали Героями Радянського Союзу.

Сучасні Високомобільні десантні війська України є спадкоємцем Повітряно-десантних військ, створені на їхньому досвіді, базі й традиціях, які поєднують в собі бойові якості авіації і сухопутних формувань, володіють високою вогневою могутністю, рухомістю, стійкістю.


Відповідь на наш лист

L 3Надаємо до Вашої уваги відповідь управління культури і мистецтв Вінницької ОДА на наш лист (Про Музей Пам'яті воїнів Вінниччини, які загинули під час війни в Афганістані


Щиро завдячуємо за вітання!

djakuyu 1На адресу обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані продовжують надходити вітання з нагоди дня народження голови обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, Кирилішина Петра Андрійовича.

За дорученням голови обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані прес-служба обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані щиро завдячує начальнику управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василю Федоришину, генеральному директорові обласної телерадіомовної компанії «Вінтера» Любові Коваленко, директору Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадкістю облдержадміністрації Світлані Василюк, керівництву Вінницького обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни Валерію Бабійчуку та Віктору Джигалюку, голові правління Вінницької облспоживспілки Василю Подоляну за щиросердечні вітання.


Вітаємо з  Ювілеєм !!!

606 липня 2017 року відзначає славний шістдесятирічний ювілей   ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ  СЕРГІЙ  ВАСИЛЬОВИЧ - голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Народився 6 липня 1957 року у місті Черкаси. У 1974-1982 роках проходив службу у лавах Радянської Армії. У 1978 році закінчив Рязанське вище повітряно-десантне училище. Учасник бойових дій в Афганістані. Воював у складі 350-го полку 103-ї Вітебської гвардійської повітряно-десантної дивізії. Був командиром розвідувальної роти, першим комендантом Кабульського аеропорту. При виконання бойового завдання отримав важке поранення.


Тематично-оздоровчий  семінар завершив свою роботу

gospitalПродовжуючи роботу  тематично-оздоровчого семінару  для голів обласних, районних, міських ветеранських організацій та активістів ветеранського руху Вінниччини, відбулися екскурсії до ряду музеїв Вінниччини.

Першим відвідали ветерани Вороновицький музей історії авіації і космонавтики О.Ф.Можайського. Музей розміщено у палаці колишніх власників маєтку Грохольських.

 

1 2

Триповерховий палац був придбаний М. Можайським, брат якого Олександр Федорович Можайський, майбутній винахідник планера, впродовж 1869–1876 років був місцевим управителем.


Вітаємо з  Ювілеєм !!!

50 22 липня 2017 року відзначає свій перший півстолітній ювілей   МАРКЕВИЧ  ВОЛОДИМИР  ПЕТРОВИЧ - голова Шаргородської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Народився 2 липня 1967 року в селі Гибалівка Шаргородського району Вінницької області.

До Збройних сил Радянського Союзу призваний в травні 1986 року Шаргородським РВК, спочатку проходив службу в м. Ашхабаді (Туркменістан), а з жовтня 1986 року по травень 1988 року в 45 окремому інженерно - саперному полку (в/ч п/п 88870) на посаді старшого радіотелеграфіста (м. Чарікар провінція Парван, Республіка  Афганістан). 45 ОІСП постійно брав участь в бойових діях.

   
© OSVA.VN.UA