Іменинники місяця  


   28 лютого

Гаврилишин  Анатолій  Михайлович

Голова Ладижинської міської Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)


   06 січня

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
nachodki.ru интернет-магазин

15

До 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

 

 


О Г О Л О Ш Е Н Н Я

У зв'язку з відзначенням 15 лютого 2020 року 31-ої річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з території Республіки Афганістан запрошуємо ветеранів війни в Афганістані взяти участь в заходах з нагоди цієї дати, відповідно до плану:

 

10.00 - 11.00   ---    Відвідання Музею Пам'яті воїнів Вінниччини, які загинули під час війни в Афганістані 1979-1989 рр.   (вул. Оводова, буд.20).

       11.00.        ---   Збір на Європейському майдані

11.00 - 11.15   ---   Покладання квітів до Вічного Вогню Слави, пам'ятних знаків героям Небесної сотні та воїнам загиблих   в АТО(ООС).

11.20 - 12.00   ---   Урочиста хода вул. Соборна. Перехід до ЦПКВ ім. М.Горького.

12.00 - 12.30   ---   Вшанування пам’яті та покладання квітів до пам'ятника воїнам, які загинули під час війни в                  Афганістані.               

    ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ

15

До 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

 

 


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27 січня 2020 року                                               Вінниця                                                                          № 44

Про відзначення на Вінниччині у 2020 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Указу Президента України від 11 лютого 2004 року № 180/2004 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року    № 63 «Про відзнаки обласного рівня» (зі змінами), з метою вшанування подвигу військовослужбовців при виконанні обов’язків військової служби та поліпшення соціального захисту ветеранів війни:

1. Затвердити заходи з відзначення на Вінниччині у 2020 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (далі – заходи), що додаються.

2. Нагородити Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради, з виплатою грошової винагороди, учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан згідно з додатком.

3. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації забезпечити виконання заходів та про хід їх виконання інформувати Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 18 лютого 2020 року для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації до 21 лютого 2020 року.

4. Управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації (О. Дернова) профінансувати видатки для проведення заходів коштом, передбаченим в обласному бюджеті на інші культурно-освітні заходи відповідно до кошторису.

5. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (С. Василюк) профінансувати видатки, пов’язані з виплатою грошових винагород до Почесної грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, придбанням квіткової продукції, проведенням заходів коштом, передбаченим в обласному бюджеті на інші заходи у сфері засобів масової інформації, відповідно до кошторису.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації І. Івасюка.

Голова обласної державної

адміністрації                                                                                                         Владислав СКАЛЬСЬКИЙ


 


З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! 

Дорогі бойові побратими!

Шановні сім'ї наших полеглих друзів!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю вас з Новим 2020 роком і світлим святом Різдва Христового!

2020

Рік, який відходить у минуле, приніс багато нових подій для суспільства і країни, зокрема – для ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО-ООС.


Вшанували пам'ять полеглих вінниччан

125 грудня 1979 року керівництво Радянського Союзу на численні прохання уряду Демократичної Республіки Афганістан, о 15 годині, розпочало офіційне введення Обмеженого контингенту радянських військ.

Рівно через 40 років, учасники бойових дій в Афганістані Вінниччини зібралися в населених пунктах області щоб помолитися в храмах та згадати загиблих на полі брані та померлих в мирний час ветеранів війни в Афганістані.

У Вінниці поминальна панахида пройшла у Свято-Воскресенському храмі, а згодом відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим в Афганістані воїнам, що в Центральному парку культури та відпочинку.


Річка Дністер має не розділяти, а об’єднувати нас.

USVA  Afgan MD

В рамках розвитку співпраці між Українською Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та ГО «Союз ветеранов войны в Афганистане Республики Молдова» делегація Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані в складі голови обласної Спілки Петра Кирилішина, члена президії Григорія Цирканюка та учасників бойових дій в Афганістані - уродженців прикордонного Ямпільського району (голова Спілки Олександр Білінський) взяли участь в урочистому покладання квітів до пам’ятника воїнам загиблих в Афганістані - жителів м. Сорока та Сорокського району, напередодні 40-ої річниці введення обмеженого контингенту радянських військ на територію Демократичної Республіки Афганістан.


Уряд дозволив пільговикам переходити на готівкову форму виплат у будь-який час

monetЗ 1 січня 2020 року пільгові категорії українців матимуть право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги.

Тобто Мінсоцполітики скасовує обмеження, яке не дозволяло українцям податися за “монетизацією” після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період).

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня.


О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

Шановні бойові побратими!

dvi kvitku

25 грудня 2019 року виповнюється 40 років введення обмеженого контингенту радянських військ на територію Демократичної Республіки Афганістан.

Для вшанування пам’яті загиблих в Афганістані воїнів запрошуємо Вас взяти участь в заходах з нагоди цієї події:

        

11.00 - панахида за убієнними воїнами в Свято-Воскресенському храмі по Хмельницькому   шосе, 5 (капличка за універмагом).

12.00 – покладання квітів до пам’ятника воїнам, які загинули під час війни в Афганістані (Центральний парк культури та відпочинку).

25 12

Запрошуємо взяти участь.

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


Традиційна зустріч з сім’ями загиблих воїнів.

8Відбулася традиційна зустріч керівників Департаменту соціальної політики Вінницької міської Ради з сім’ями загиблих в Афганістані воїнів.

Розпочався захід з вшанування пам’яті біля пам’ятника загиблим в Афганістані воїнам, що в Центральному парку культури та відпочинку. До підніжжя пам’ятника, разом з посадовцями Департаменту, поклали квіти матері та дружини загиблих воїнів, а також керівники громадських організацій учасників бойових дій в Афганістані.


СЛУГА НАРОДУ - НАРОД ПРИЙШОВ

2318-го грудня 2019 року, з самого ранку до середини дня у Києві, під Офісом Президента України, проходила широкомасштабна Всеукраїнська ветеранська акція протесту.

В заході через систематичне невиконання та порушення державою Конституції і Законів України, погіршення соціального захисту ветеранів взяли участь на початку не менше півтори тисячі учасників бойових дій (в Афганістані й АТО/ООС), а також -- пенсіонерів силових структур, які приїхали з багатьох областей. Постійно до місця події підходили нові групи або колони чоловіків, багато хто з яких був у військових одностроях і з нагородами, деякі з них пересувалися на протезах і з паличкою...


ПАМ'ЯТІ БОЙОВОГО ПОБРАТИМА

Sv rВінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані з глибоким сумом повідомляє, що 15 грудня 2019 року, після важкої хвороби, помер СВІРІПА  Володимир  Михайлович - голова Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

   
© OSVA.VN.UA