Іменинники місяця  


   05 січня

Зоря  Василь  Михайлович

Голова Барської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані  (воїнів-інтернаціоналістів)


   06 січня

Гордійчук  Олексій  Улянович

Голова Тульчинської районної Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)


   09 січня

Вівчарук  Василь  Миколайович

 Голова Чечельницької районної організації  Української Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
nachodki.ru интернет-магазин

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

Шановні бойові побратими!

dvi kvitku

25 грудня 2019 року виповнюється 40 років введення обмеженого контингенту радянських військ на територію Демократичної Республіки Афганістан.

Для вшанування пам’яті загиблих в Афганістані воїнів запрошуємо Вас взяти участь в заходах з нагоди цієї події:

        

11.00 - панахида за убієнними воїнами в Свято-Воскресенському храмі по Хмельницькому   шосе, 5 (капличка за універмагом).

12.00 – покладання квітів до пам’ятника воїнам, які загинули під час війни в Афганістані (Центральний парк культури та відпочинку).

25 12

Запрошуємо взяти участь.

ПРЕССЛУЖБА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ


ПАМ'ЯТІ БОЙОВОГО ПОБРАТИМА

Sv rВінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані з глибоким сумом повідомляє, що 15 грудня 2019 року, після важкої хвороби, помер СВІРІПА  Володимир  Михайлович - голова Гайсинської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).


День місцевого самоврядування в Україні

Den MSЩороку в Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.


Правління у Вінниці

USVA30 листопада 2019 року, в приміщенні Департаменту освіти та науки Вінницької обласної державної адміністрації, керівники районних, міських, міськрайонних організацій УСВА області, зібралися на засідання правління обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, щоб обговорити стан справ у державі та головні пріоритети діяльності УСВА у захисті соціальних прав населення і ветеранів України, які були у центрі уваги і головними питаннями порядку денного засідання правління Української Спілки ветеранів Афганістані (воїнів - інтернаціоналістів), яке відбулося напередодні в м. Києві.

З інформацією про хід правління УСВА доповідав член правління УСВА, голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин.


Прощай "прапорщик"

2В українській армії більше не буде прапорщиків — Президент Володимир Зеленський підписав прийнятий Верховною Радою закон про введення нових звань в армії відповідно до стандартів НАТО.

Головне нововведення – відмова від звання прапорщик.

Раніше в армії були наступні звання: рядовий; старший солдат, молодший сержант, сержант, старший сержант, старшина, прапорщик, старший прапорщик.

Тепер з'явилися рекрут солдатів, перший сержант, штаб-сержант, майстер-сержант, старший майстер-сержант, головний майстер-сержант.


У пам’яті назавжди

GaysinАфганська війна – одна із сумних сторінок нашої історії, яка на своїх крилах несла смерть, каліцтво, одягнула в жалобу тисячі сердець. У тій страшній війні брали участь і сотні молодих та недосвідчених наших земляків.

На жаль, 9 із них так і не змогли повернутися із того пекла живими. Серед них і гранівчанин Григорій Парно. Йому було лише 19 років, як душманська куля безжально обірвала молодече життя.    

Тож, не зраджуючи своїм традиціям, у день смерті Григорія, 12 листопада, члени Спілки ветеранів Афганістану В.О.Бойко, О.О. Нестеров, О.В. Білецький, С.О.Ужва та Н.М. Чипіга завітали до Гранова.


monetВідповіді Міністерства соціальної політики України на запитання про нову систему виплати пільг на ЖКП

1. У листопаді мені прийшла платіжка із повним розміром платежу, хоча я пільговик. Раніше в мене була прописана лише частина платежу, відповідно до розміру пільги. Чому так ?

З 1 жовтня 2019 року в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер пільговики можуть отримати кошти у готівковій чи безготівковій формі.


«Осінній марафон», або Куди бігти пільговику з УБД із жовтневими квитанціями за комуналку?!

1Попередній пост про нарахування пільг викликав чималу увагу і ще більше негативу.

Зазначимо, що Мінветеранів не відповідає за процес монетизації пільг. Наш святий обов’язок слідкувати за тим, аби їх кількість як така не зменшилась і ветерани (та всіх, хто визначений законом «Про статус ветеранів, гарантії їх соціального захисту») мали все, що заслуговують.

Наразі, можемо хіба намагатися вносити ясність в те, що відбулось в розрізі монетизації пільг УБД та надавати корисну інформацію.


1Що варто знати про монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Які зміни започатковані у наданні пільг на оплату житлово-комунальних послуг з жовтня поточного року?

     Починаючи з 1 жовтня 2019 року діє новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Пільги надаються у грошовій готівковій або безготівковій формі.

     При цьому, порядок розрахунку суми пільги залишається незмінним та визначається, як і раніше в залежності від:


До уваги ветеранів війни, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

 1

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

   
© OSVA.VN.UA