Іменинники місяця  


   02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович 

Голова Чернівецької  районної Спілки ветеранів Афганістану


   20 квітня

Бовкун Василь  Павлович 

Член ревізійної комісії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   23 квітня

Акопян Размік  Гургенович 

Голова Крижопільської  районної Спілки ветеранів Афганістану


 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Интернет-магазин nachodki.ru

Спортивні змагання на честь Героя.

2Вшановуючи тих, хто і нині є для нас взірцем, ми гордимося їхнім подвигом заради життя на землі. Починаючи з 1986 року в Глибочанській СЗШ I-II ст. Тростянецького району, проводиться лінійка пам’яті та спортивні змагання з баскетболу і волейболу на кубок С.В. Гаврилюка, який загинув 5 квітня 1985 р виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані.                                    

Сьогодні пам'ять про воїна – уродженця смт. Крижополя передається з покоління в покоління, а щоб згадати про Героя, у школу завітали - голова Тростянецької районної Спілки ветеранів Афганістану «Саланг» Корнієнко Володимир Петрович, сільський голова Горбань Валентина Григорівна, яка працювала в школі, організувала і вела роботу по вшануванню імені Героя, воїни-учасники бойових дій в Афганістані Павшуков В.М., Плаксій І.Г, Паламарчук В.Г.

1 2
3 3

Цього року на початку змагань відбулась товариська зустріч по волейболу між командою ветеранів Афганістану «Саланг» і командою Глибочанської СЗШ 1-11ст. Перемогла дружба.

5 8
6 7

В змаганнях на кубок Сергія Гаврилюка по баскетболу і волейболу здобула команда студентів Верхівського сільськогосподарського коледжу тренером якої є учасник бойових дій в Афганістані Паламарчук В.Г. Друге місце виборола команда молоді с. Глибочок, третє місце здобула команда учнів Глибочанської СЗШ1-11ст.

Цей кубок є символом добра, мужності, пам’яті і перемоги.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA