Іменинники місяця  


  02 липня

Кирилішин Петро Андрійович

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   02 липня

Маркевич Володимир Петрович

Голова Шаргородської районної Спілки ветеранів Афганістану


   04 липня

Білінський Олександр Іванович

Голова Ямпільської районної Спілки ветеранів Афганістану


   06 липня

Червонописький  Сергій  Васильович

Голова Української Спілки ветеранів Афганістану


   10 липня

Шуманський Петро Володимирович

Голова Калинівської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   12 липня

Ніколаєв Юрій Миколайович

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 1990-1991 р.


   21 липня

Сторожук Олександр Володимирович

Голова Теплицької районної Спілки ветеранів Афганістану


   31 липня

Смоляк Олександр Григорович

Голова громадської організації "Тульчинська міська Спілка ветеранів війни в Афганістані"


   31 липня

Сташенко Наталія Миколаївна

Член Президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

 
   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

На захист прав ветеранів!
Всеукраїнська мирна масова акція ветеранів війни, членів Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за підтримки організацій ветеранів військової служби і чорнобильців.

Шановні ветерани!
Шановні громадяни України!

Відповідно до рішення Правління УСВА, погодженого з дружніми організаціями ветеранів війни і військової служби, у Києві 25 квітня 2018 року проводиться Всеукраїнська мирна масова акція ветеранів війни і військової служби за соціальні права громадян України.

План акції:
– 08.30 – загальний збір ветеранів біля станції метро «Арсенальна»;
– 09.00 - 10.00 – пікетування МОЗ і  Мінсоцполітики;
– 10.30 – початок пікетування Кабінету Міністрів України.

 
Вимоги ветеранів війни і військової служби
до органів влади і керівників держави
1.    Прискорити розгляд проекту та прийняття Закону України «Про Єдину державну систему моніторингу, виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги» (реєстр. № 4844).
2.    Поновити у повному обсязі  пільги для родин загиблих воїнів і Героїв Радянського Союзу  відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  
3.    Передбачити у якості першого кроку медичної реформи державне медичне страхування ветеранів війни і родин загиблих воїнів для надання безоплатних і пільгових медичних послуг.
4.    Не допустити перепрофілювання, зміни форм власності і розширення контингенту пацієнтів на існуючій матеріальній базі госпіталю «Лісова поляна» та інших госпіталів ветеранів і інвалідів.
5.    Провести наукові дослідження безпосереднього і віддаленого впливу на стан здоров’я ветеранів війни їх участі у бойових діях, та на підставі досліджень визначити особливі протоколи лікування ветеранів у спеціалізованих закладах відновлення здоров’я.
6.    Передбачити за рахунок коштів  Державного бюджету України на 2019–2020 рік та інших джерел фінансування на реалізацію медичної реформи в Україні суттєве оновлення медичного обладнання госпіталів ветеранів війни, також значні капіталовкладення в основні фонди госпіталю «Лісова поляна» з метою  розширення його ємкості і функцій як майбутнього національного центру відновлення здоров’я ветеранів війни.
7.    Забезпечити відкритість підготовки законодавчих і нормативно-правових актів стосовно пенсійного забезпечення громадян України, встановлення достойних пенсій та їх перерахунок громадянам України згідно трудових, військових та службових внесків і заслуг, зокрема значне збільшення пенсій інвалідам війни з рядового і сержантського складу.
8.    Не допустити звуження прав ветеранів війни на пільговий проїзд, встановлених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  Скасувати постанову КМУ від 14.03.2018 року «Про Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах».
9.    Внести зміни до Постанови КМУ від 14 лютого 2018 р. № 156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів» якими передбачити для громадських об’єднань ветеранів, які були створені до прийняття Закону України «Громадські об’єднання» і пройшли відповідну перереєстрацію:
– зберегти традиційний порядок захисту річних програм діяльності і планів заходів для отримання державної фінансової підтримки;
– відстрочити введення в дію положень щодо необхідності внесення змін у штатні розписи керівництва організаціями та розподіл коштів у відсотках на окремі напрямки діяльності до 01 січня 2020 року.
10.     Передбачити у плані заходів Прем’єр-міністра України  особисту зустріч з Правлінням УСВА для обговорення проблем соціальних і медичних реформ в Україні.

Прес-служба УСВА.
   
© OSVA.VN.UA