Іменинники місяця  


   28 лютого

Гаврилишин  Анатолій  Михайлович

Голова Ладижинської міської Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)


   06 січня

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Вітаємо з нагородою !

00126 квітня під час сесії Вінницької обласної ради головa облaсної Рaди Aнaтолій Олійник тa перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко вручили нaгороди вінничaнaм.

Серед нагороджених - Почесною Грамотою Верховної Ради України відзначений член правління Тульчинської районної Спілки ветеранів Афганістану Олег Анатолійович Ліньов.

В квітні 1986 року був призваний на строкову військову службу до Збройних Сил СРСР. Після завершення навчального підрозділу, протягом півтора року проходив службу в обмеженому контингенті радянських військ в Афганістані. Активний учасник бойових дій.

За мужність та героїзм проявлений при виконанні військового обов’язку нагороджений орденом Червоної зірки та медаллю «За відвагу»

З 1992 року, після завершення навчання у Вінницькому сільськогосподарському інституті, працював агроном по захисту рослин КСП ім. Шевченка Тульчинського району. В 1994 році був обраний на посаду Журавлівського сільського голови Тульчинського району і в подальшому жителі с. Журавлівка вшосте довіряючи йому, обирають на посаду сільського очільника.

044

За період перебування на посаді Ліньова О.А. населені пункти сільської ради (с. Журавлівка та с. Маяки) газифіковано. В с. Маяки за допомогою швейцарсько-українського проекту DeSPRo населення в повній мірі забезпечено водопостачанням.

Журавлівська сільська рада неодноразово брала участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. В 2013 році її було визнано переможцем десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад області. Внаслідок реалізації данного проекту було збудовано водогін в с.Журавлівка.

022

 

Бере активну участь в громадському житті району, обраний до складу правління Тульчинської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані. Спільно з дирекцією Журавлівської ЗШ I-III ст. проводить заходи з військово-патріотичного вихованні молоді.

Користується заслужений авторитетом серед жителів села, ветеранів війни в Афганістані та керівництва району.

033

Правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані щиро вітає Олега Ліньова з нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України та бажає нових звершень на благо громади с. Журавлівка.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA