Іменинники місяця  


   28 лютого

Гаврилишин  Анатолій  Михайлович

Голова Ладижинської міської Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)


   06 січня

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны Joomla 3 тут

Вшанували пам'ять земляка

4Афганістан – довічний біль у серцях багатьох українців. Багато доль змінила та жахлива війна, чимало молодих і сильних хлопців не повернулися в свої домівки. Не повернувся живим додому до матері і Чорноволик Олександр Петрович - наш земляк з с. Жерденівка, учасник бойових дій в Афганістані.

 25 квітня 2018 року виповнилося рівно 34 року з дня його загибелі. У цей день пам’яті покласти квіти на його могилу прийшли мати загиблого воїна Ніна Чорноволик та рідні, сільський голова Жерденівської територіальної громади Микола Кучерук, побратими, учасники бойових дій в Афганістані на чолі з головою районної Спілки ветеранів Афганістану Володимиром Свіріпою, учні СЗШ І-ІІ ст. с. Жерденівка на чолі з директором Володимиром Глинчуком, протоієрей  Сергій Стасюк, настоятель Жерденівської церкви.

У сільській школі провели урочисту лінійку приурочену пам’яті Олександру Чорноволику. Дітки читали вірші про жахи війни та скалічені долі. Душевно по-сімейному згадали добрим словом свого земляка Чорноволика Олександра, який віддав своє життя, виконуючи свій військовий обов’язок.

Мати загиблого Ніна Костянтинівна зі сльозами на очах, подякувала усім хто пам’ятає її Сашу. Ніколи не загоїться рана у душі матері, адже війна забрала найдорожче – її дитину.

Світла пам'ять про подвиг воїна-інтернаціоналіста Олександра Чорноволика завжди житиме у наших серцях.

1 2
3 4
5 6
7 8
9 10

І.Щербина – завідуюча Гайсинського музею ветеранів війни в Афганістані.


 

   
© OSVA.VN.UA