Іменинники місяця  


   28 лютого

Гаврилишин  Анатолій  Михайлович

Голова Ладижинської міської Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів)


   06 січня

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
nachodki.ru интернет-магазин

УКЛІН ГЕРОЯМ ВІЙНИ !

09 059 травня, на Європейській площі обласного центру відбулося урочисте покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам'ятника Героям Небесної Сотні й воїнам АТО з нагоди відзначення на Вінниччині Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945).

В урочистому покладанні взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, міський голова міста Вінниці Сергій Моргунов, члени президії обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Олег Войтович та Григорій Цирканюк, голова Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці Анатолій Перебетюк, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці Збройних сил України, ветерани війни в Афганістані, учасники антитерористичної операції на сході України, духовенство, мешканці та гості міста, представники громадських організацій, політичних партій та засобів масової інформації області.

1 2 3
 4  5  6
 7  9  10

 Ветерани війни в Афганістані, жителі м. Вінниці, урочистою ходою пройшли до пам’ятника воїнам, які загинули під час війни в Афганістані, що в Центральному парку культури та відпочинку, вклонилися їх світлій пам’яті та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

За участі громадських організацій ветеранів війни в Афганістані заходи по вшануванню герої Другої світової війни пройшли в усіх районах та містах обласного значення на теренах області.

11

м. Козятин

 

 м. Гайсин

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA