Іменинники місяця  


   05 березня

Лисиця Никифор Олексійович 

Керівник  прес-служби Спілки учасників бойових дій в Афганістані  м. Вінниця


   10 березня

Драмарецька Тетяна Петрівна 

Голова Козятинської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны Joomla 3 тут

Завершення роботи семінару

01В обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни завершив роботу тритижневий семінар керівників громадських ветеранських організацій Вінниччини.

Відповідно до плану, в роботі семінару брали участь запрошені керівники обласних департаментів, представники  управлінь та організацій причетних до виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

03 02

 

На питання відповідали представники регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Вінницькій області, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна.

4 5
6 7

Плідна співпраця між владою і громадськістю під час семінару була направлена задля  вирішення проблемних питань пільгового перевезення ветеранів війни, санаторно-курортного лікування, навчання дітей учасників бойових дій на території інших держав в навчальних закладах.

Обласна влада в тісній співпраці з ветеранськими організаціями працює над розробленням і реалізацією заходів, метою яких є поліпшення здоров’я ветеранів, оптимізація системи соціально-медичної допомоги, задоволення соціальних та культурних потреб, стимулювання громадської активності. А спілкування під час проведення семінару з керівниками управлінь, департаментів, обласних організацій стало взаємокорисним для обох сторін. Отримано необхідну для роботи інформацію, компетентні відповіді на хвилюючі питання.

08 09
10 11

Відповідно до Урядової Концепції розвитку електронного урядування в Україні до 2020 року, учасники семінару – керівники громадських організацій ветеранів війни в Афганістані, ветерани «афганського» ветеранського руху взяли участь у навчанні, які проходить за підтримки проекту EGAP - Фонду Східна Європа.

Для того, щоб електронне урядування в Україні запрацювало ефективно необхідно допомогти громадянам ці послуги отримувати. Мова йде про е-уряд, е-медицину, е-демократію, е-законодавство, е-освіту, е-бібліотеку, тощо.

З цією метою протягом 2-3 липня у Центрі організовано тренінг із питань впровадження електронного урядування та електронної демократії для учасників бойових дій в Афганістані та людей з інвалідністю.

12 13
14 15

По завершенню короткострокового семінару-тренінгу його учасники отримали сертифікати.

16 17

Підсумки роботи семінару підвели заступник начальника госпіталю Віктор Джигалюк та голови ветеранських громадських організацій  – Леонід Копецький, Петро Кирилішин, Валентина Ратова.

18 19
20 21

Ветерани висловили вдячність керівництву та медичному персоналу закладу за їх високий професіоналізм, медичний рівень, чуйність та увагу.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA