Іменинники місяця  


  04 червня

Коптяєв Петро Миколайович 

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 1988-1990 рр.


   10 червня

Фармагей Павло Іванович 

Голова Жмеринської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані    

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
http://nachodki.ru/

30-ти річчю виведення військ колишнього Союзу РСР

з території Республіки Афганістан присвячується……

«Пам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих»

01З метою залучення громадських організацій ветеранів війни в Афганістані до військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані розпочала реалізацію проекту «Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надається підтримка з обласного бюджету.

В рамках реалізації проекту «Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», проведено зустріч в Хмільницькому аграрному центрі професійно-технічної освіти, де з пересувною виставкою обласного краєзнавчого музею «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» побувала делегація обласної Спілки.

 

Голова обласної організації Петро Кирилішин детально інформував про реалізацію проекту на території області, розповів, що завдячуючи співпраці обласної організації УСВА та Департаменту інформаційної діяльності та зв'язків з громадкістю облдержадміністрації вдається реалізувати такий захід. Подякував голові міськрайонної Спілки ветеранів війни в Афганістані Володимиру Гончаруку та присутнім на заході ветеранам афганської війни за організацію зустрічі. 

02 03
05 06

Старший науковий співробітник музею Надія Добровольська, демонструючи слайди, докладно розповіла про долю загиблих в Афганістані воїнів-уродженців району та випускників навчального закладу:

09 13

Бондарчука Петра Івановича

Гнатюка Віктора Михайловича

Голюка Миколу Пилиповича

Грицика Олександра Васильовича

Гуменюка Юрія Дмитровича

Красуцького Володимира Євдокимовича

Кубишина Сергія Михайловича

Парсяка Віктора Петровича

Томчука Олександра Миколайовича

Від імені зібрання делегація ветеранів війни в Афганістані та студентів ліцею поклали квіти до меморіальної дошки загиблим в Афганістані воїнам – випускниками ліцею та пам'ятника загиблим воїнам – уродженцям Хмільницького району.  

01 07
08 10
11 12

        На згадку про проведену зустрічі керівництву навчального закладу була вручена література про діяльність громадських організацій ветеранів війни в Афганістані та обласного краєзнавчого музею.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA