Іменинники місяця  


  04 червня

Коптяєв Петро Миколайович 

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 1988-1990 рр.


   10 червня

Фармагей Павло Іванович 

Голова Жмеринської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані    

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

30-ти річчю виведення військ колишнього Союзу РСР

з території Республіки Афганістан присвячується……

zhmerynka

 

«Зустріч з майбутніми залізничниками»

В рамках реалізації проекту «Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», проведено зустріч в Жмеринському вищому професійному училищі з учасниками бойових дій в Афганістані та учнівською молоддю.

Пересувну виставку обласного краєзнавчого музею «Час і досі не згоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» представляли наукові співробітники музею Надія Добровольська та Алла Зарубенко.

1

2

Старший науковий співробітник музею Надія Добровольська розповіла про життєвий шлях загиблих в Афганістані воїнів-уродженців району та міста:

Добжанського Юрія Петровича

Кандирала Олега Петровича

Лавренчука Олега Івановича

Марущака Анатолія Дорофійовича

Напрасного Володимира Михайловича

Огородника Михайла Григоровича

Подвласова Федора Васильовича

Сізонова Вадима Борисовича

Щерби Олександра Володимировича 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих воїнів та поклали квіти до пам´ятника полеглим в Афганістані бойовим побратимам.

3

 4

1

Голова обласної організації Петро Кирилішин детально інформував про реалізацію проекту на території області, розповів, що завдячуючи співпраці обласної організації УСВА та Департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадкістю облдержадміністрації вдається реалізувати такий захід. Подякував заступнику Жмеринського міського голови з питань культурної політики міста, начальнику управління культури і туризму Володимиру Дудіку, голові Жмеринської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані Павлу Фармагею, присутнім на заході ветеранам афганської війни за організацію зустрічі.

 5

6

Для учасників зібрання прозвучала тематична концертна програма гурту «Перевал» Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці, по завершенні якої адміністрація училища подякувала  учасникам гурту – Олександру Скрипнику, Олександру Гончару та Анатолію Коцюбняку за зворушливі пісні.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA