Іменинники місяця  


   05 березня

Лисиця Никифор Олексійович 

Керівник  прес-служби Спілки учасників бойових дій в Афганістані  м. Вінниця


   10 березня

Драмарецька Тетяна Петрівна 

Голова Козятинської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

Chechelnyk gerbВисоке довір’я ветеранів

Відповідно до рішення позачергових зборів Чечельницької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  ВІВЧАРУК  Василь  Миколайович обраний головою організації.

VVM

Народився 9 січня 1964 р. у с. Яланець Бершадського району Він­ницької області.

18 березня 1982 р. призваний до лав Збройних Сил СРСР. Службу проходив в навчальному підрозділі військ зв'язку м. Самарканд Узбецька РСР.

В жовтні  1982 р. направлений в Демократичну Республіку Афганістан, м Кабул для подальшого проходження військової служби.

Командир взводу телефонно-телеграфної, радіорелейної та супутникової апаратури 103 окремого ордена Кутузова полку зв’язку (в/ч п/п 52011) . Брав участь у забезпеченні зв'язку командування 40-ї загальновійськової армії під час проведення бойових операцій.

 Після звільнення у запас навчався в Одеському інженерно-будівельному інституті який закінчив у 1990 р. В цьому ж році направлений на роботу в Чечельницьку ПМК-22 (Агробуд), де працює в даний час на посаді директора.

Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, відзнаками Адміністрації Президента України, грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради,Чечельницької районної державної адміністрації та районної ради, відзнаками Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів), відзнаками учасника бойових дій в Афганістані.

Правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані щиро вітає ВІВЧАРУКА  Василя  Миколайовича з високим довір’ям бойових побратимів району з обранням на посаду голови організації.

Бажаємо примножувати досвід роботи організації в частині посилення соціального захисту ветеранів війни, сімей загиблих воїнів.

Прес-служба Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

   
© OSVA.VN.UA