Іменинники місяця  


  02 липня

Кирилішин Петро Андрійович

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   02 липня

Маркевич Володимир Петрович

Голова Шаргородської районної Спілки ветеранів Афганістану


   04 липня

Білінський Олександр Іванович

Голова Ямпільської районної Спілки ветеранів Афганістану


   06 липня

Червонописький  Сергій  Васильович

Голова Української Спілки ветеранів Афганістану


   10 липня

Шуманський Петро Володимирович

Голова Калинівської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані


   12 липня

Ніколаєв Юрій Миколайович

Голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані 1990-1991 р.


   21 липня

Сторожук Олександр Володимирович

Голова Теплицької районної Спілки ветеранів Афганістану


   31 липня

Смоляк Олександр Григорович

Голова громадської організації "Тульчинська міська Спілка ветеранів війни в Афганістані"


   31 липня

Сташенко Наталія Миколаївна

Член Президії Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані


 

 
   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Олександр Крученюк провів нараду з керівниками районних та міських організацій Української Спілки ветеранів Афганістану Вінницької області

1

7 лютого, в приміщенні обласної державної адміністрації заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк  зустрівся із керівниками районних, міських, міськрайонних організацій Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). В зустрічі взяли участь : заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк,  голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, керівники структурних підрозділів ОДА. 

До порядку денного наради увійшли питання щодо відзначення в області  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан,  а також  обговорення проблем соціального і медичного забезпечення ветеранів афганської війни  та взаємодії органів державної влади з обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані.

У вступному слові Олександр Крученюк зазначив: «Ще на один рік віддалилися від нас події в Афганістані початку 80-х. Вже сплило стільки часу, що дійсно є підстави вважати ветеранами всіх вас – тих, в чиє життя так несподівано і так безжалісно, починаючи з 79-го року, увірвалася війна. Воїни-афганці продемонстрували вірність присязі, мужність та героїзм,  самопожертву, заради бойових побратимів, увесь джентльменський набір справжнього воїна-українця».

Заступник голови ОДА щиро подякував ветеранам Афганської війни за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене та висловив переконання, що воїни-афганці завжди будуть яскравим взірцем для українських патріотів.

«Обласна влада  завжди буде підтримувати ініціативи громадського руху ветеранів бойових дій, спрямовані на збереження традицій військового братерства та консолідацію суспільства»,- запевнив посадовець.

Також Олександр Крученюк проінформував присутніх щодо організації та проведення в області заходів з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Він, зокрема, зазначив : «Головою обласної державної адміністрації підписано розпорядження «Про відзначення на Вінниччині у 2019 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан», відповідно до якого на наступному тижні, з 13 по 15 лютого, в обласному центрі, районах і містах відбуватиметься  комплекс різноманітних заходів».  Плануються такі обласні заходи:

13 лютого: 15.00 год. – зустріч та концертна програма з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан в обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни;

14 лютого: 10.00 год. – презентація книги «Вони пройшли крізь вогонь» в обласному краєзнавчому музеї;

12.00 год. – урочистості та святковий концерт в обласній державній адміністрації з врученням Почесних грамот ОДА та обласної Ради та матеріальних заохочень;

15 лютого:  12.00  год. мітинг-реквієм та покладання квітів у м. Вінниці до пам’ятника воїнам - інтернаціоналістам, які загинули під час війни в Афганістані та до пам’ятного знаку Небесній сотні і героям АТО. 

У свою чергу, голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин  озвучив низку наболілих питань, які були запропоновані до обговорення на нараді: навчання дітей учасників бойових дій в Афганістані у ВУЗах області за державний кошт із виплатою соціальних стипендій; надання земельних ділянок воїнам афганцям; медична допомога,зокрема – компенсація дорогих оперативних втручань, відшкодування вартості ліків тощо. Також на нараді обговорювались питання стосовно пільг для учасників бойових дій в Афганістані та членів їх сімей в пенсійному забезпеченні,  оплаті житлово-комунальних послуг, проїзду у транспорті і т.п.

Керівники департаментів та управлінь ОДА  ґрунтовно й аргументовано відповідали на запитання та брали до уваги і  подальшого вирішення  усі зауваження виступаючих.

2 3
4 5
6 7
8 9
10 11
12 13
14 15
16 17
18 19

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА


 

   
© OSVA.VN.UA