Іменинники місяця  


  05 вересня

Гончарук  Володимир Миколайович

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Вінницького району

Голова Спілки ветеранів війни в  Афганістані Агрономічної територіальної громади   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

SOV


СТОРОЖУК  Олександр  Володимирович

Голова Теплицької районної Спілки ветеранів Афганістану.

Народився 21 липня 1966 року в   селі   Бабино Хмельницької області Старосинявського району в сім`ї колгоспників.

У 1983 році закінчив Бабинську загальноосвітню школу, здобувши повну загальну середню освіту. Далі продовжував навчання у Пилявському філіалі ПТУ та отримав кваліфікацію   тракториста-машиніста третього класу.   Весною 1984 року вступив до Хмельницького ДТСААФу , успішно завершив навчання та отримав посвідчення водія БТРа.

Восени 1984 року призваний на службу до лав Радянської Армії.   Військовий обов`язок виконував у Демократичній республіці Афганістан: в/ч пп 83260, в складі третьої розвідувально-десантної роти 650 окремого розвідувального батальйону, п’ятої гвардійської мотострілкової дивізії, яка дислокувалася у провінції Шинданд.    

За участь в бойових операціях та сумлінне виконання інтернаціонального обов’язку нагороджений медаллю “За відвагу ”, ювілейною медаллю “70 років Збройних сил СРСР”, медаллю “Воїну - інтернаціоналісту від вдячного афганського народу ”.

Після демобілізації, в листопаді 1986 року, працював шофером колгоспу “Росія с. Бабино. В 1987 році вступив до Вінницького державного педагогічного інституту ім. М. Коцюбинського на факультет початкової військової підготовки та фізичного виховання. У 1991 році закінчив навчання та отримав спеціальність «Викладач допризовної підготовки юнаків та фізичної культури». По закінченню навчання працював вчителем у Дашковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Старосинявського району.

З 1993 року переїхав на постійне місце проживання у с. Росоша Теплицького району, Вінницької області. Працював учителем Удицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, на даний час - вчитель фізичної культури і захисту Вітчизни Росошанської ЗОШ І-ІІ ступенів.


   
© OSVA.VN.UA