Іменинники місяця  


  02 квітня

Грабівський  Віктор  В'ячеславович

Голова Чернівецької раонної Спілки ветеранів Афганістану


 23 квітня

 Акопян  Размік  Гургенович

 Голова Крижопільської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


 

 

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Шаблоны Joomla 3 тут

Незвичний тролейбус курсує Вінницею

Тролейбус - мілітарі з’явився у Вінниці. На його кузові - зображення епізодів афганської війни та конфлікту на Сході.

Ідея перетворити звичайний тролейбус у військовий виникла у водіїв та працівників транспортної компанії, які пройшли Афганістан та побували в зоні АТО.


У Вінниці на тролейбус нанесли малюнки, присвячені подіям на Сході України

tr1На маршрути міста знову вийшов військовий тролейбус. Донедавна його називали «афганським», але після поточного ремонту, працівники Вінницької транспортної компанії вирішили оновили і зовнішній вигляд транспортного засобу. Тепер його борти прикрашають світлини не лише зі сценами війни в Афганістані, а й зображення, присвячені подіях на Сході України, зокрема боям за Донецький аеропорт. 


 «Доступні ліки» з 1 квітня: як їх отримати і хто має право

Tablet1 квітня 2017 рoку стaртує Урядoвa прoгрaмa «Дoступні ліки». Пaцієнти змoжуть oтримaти ліки від серцевo-судинних зaхвoрювaнь, діaбету ІІ типу тa брoнхіaльнoї aстми безкoштoвнoaбo з незнaчнoю дoплaтoю. Міністерствooхoрoни здoрoв’я рoз’яснилo, хтo і як мoже oтримaти медичні припaрaти зa прoгрaмoю «Дoступні ліки».

 

Щo пoтрібнo знaти прo цю прoгрaму?


28-а  річниця виведення військ з Афганістану

1

Вісті з Хмільника

«Воїни-інтернаціоналісти для мене є прикладом справжньої чоловічої дружби, гартованої болем і вогнем!»

Зазначив міський голова Сергій Редчик, звертаючись до воїнів-інтернаціоналістів, учасників урочисто-пам’ятного зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ із Афганістану, що відбулося 15 лютого 2017 року в районному Будинку культури.


28-а  річниця виведення військ з Афганістану

9

Ми виконували свій обов’язок

Із нагоди річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану  та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в залі засідань Вінницької районної ради відбулися урочистості.

«Зринули 28 літ з того часу як для Вас скінчились бойові дії на території Афраністану, - розпочала захід ведуча звертаючись до присутніх. - Спогади про пережите назавжди  залишились у ваших серцях, вони викликають сльози на очах у матерів, батьків, сестер, бойових побратимів. Нині на сході нашої країни борються за незалежність, волю і свободу найкращі сини рідної землі серед них і воїни-афганці».


28-а  річниця виведення військ з Афганістану

2115 лютого, у Вінниці відбулась урочиста пам’ятна хода із нагоди 28-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану, а також присвячена вшануванню пам’яті загиблих воїнів-афганців.

 О 12:00 на Європейській площі зібралось кілька сотень військовослужбовців, представників «Спілки учасників бойових дій в Афганістані» та родичів воїнів-афганців.


28-а  річниця виведення військ з Афганістану

1 Вінницькі нацгвардійці відвідали "афганський" музей

Напередодні дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ої річниці виведення військ з території республіки Афганістан військовослужбовці військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України відвідали музей Пам'яті воїнів Вінниччини, які загинули під час війни в Афганістані 1979-189 рр.

Музей розташований на вулиці Миколи Оводова в старовинній водонапірній вежі – добре відомій візитівці  міста Вінниці.


Kazatin misto 28-й річниці виведення військ з Афганістану присвячується…

У Козятині п'ять учасників бойових дій в Афганістані отримають матеріальну допомогу

П’ять учасників бойових дій, які проживають в Козятині, отримають матеріальну допомогу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Пузир.

15 лютого о 11.00 год. в залі засідань райдержадміністрації (ІІІ поверх) відбудуться міськрайонні урочистості з нагоди 28-ої річниці виведення військ з Афганістану.

Після офіційної частини заходу, присутні покладуть вінки до меморіальних дошок С.А. Герасимчуку по вул. Винниченка та С.О.Комару - по вул.Грушевського, 30. 

Джерело : Сайт Козятинської міської ради


vmr 28-й річниці виведення військ з Афганістану присвячується…

Учаснику бойових дій в Афганістані вручили сертифікат на придбання автівки

9 лютого з нагоди річниці виведення військ з території Афганістану у міській раді відзначили вінничан-учасників тих бойових дій. Загалом грамоти виконавчого комітету міської ради та премії отримали 12 осіб. Окрім того, одному з «афганців» міський голова Сергій Моргунов вручив сертифікат на придбання автівки. 

15 лютого в Україні відзначають День виведення військ з території Афганістану. З нагоди цієї дати перед засіданням виконавчого комітету привітали учасників бойових дій.


15 02

28-й річниці виведення військ з Афганістану присвячується…

У Митківській ЗОШ І-ІІІ ст. відкрито меморіальну дошку загиблому в Афганістані земляку Василю Герасимчуку

3 лютого за ініціативи Барської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) у Митківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому в Афганістані земляку Василю Івановичу Герасимчуку.

   
© OSVA.VN.UA