Іменинники місяця  


   01 грудня 

 Мельник Володимир Петрович 

 Голова Мурованокуриловецької районної Спілки ветеранів Афганістану


   01 грудня

Ментов Павло Валентинович 

 Голова Житомирської  обласної  Спілки ветеранів Афганської війни


   08 грудня 

Нікуляк  Андрій  Анатолійович

Голова Могилів - Подільської  міської Спілки ветеранів війни в Афганістані "ІНТЕР"


   21 грудня

Дрозд  Микола  Васильович

 Голова Тиврівської громадської організації «Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів)»


   22 грудня

Голотенко  Володимир Олександрович 

 Голова Томашпільської  районної  Спілки ветеранів Афганістану


   26 грудня

Корнієнко  Володимир  Петрович 

 Голова Тростянецької районної Спілки ветеранів  Афганістану "САЛАНГ"


  

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

vmr 28-й річниці виведення військ з Афганістану присвячується…

Учаснику бойових дій в Афганістані вручили сертифікат на придбання автівки

9 лютого з нагоди річниці виведення військ з території Афганістану у міській раді відзначили вінничан-учасників тих бойових дій. Загалом грамоти виконавчого комітету міської ради та премії отримали 12 осіб. Окрім того, одному з «афганців» міський голова Сергій Моргунов вручив сертифікат на придбання автівки. 

15 лютого в Україні відзначають День виведення військ з території Афганістану. З нагоди цієї дати перед засіданням виконавчого комітету привітали учасників бойових дій.

«Минуло 28 років. Для всього Радянського Союзу у той час, і України зокрема, це дійсно була дуже знакова подія із сльозами на очах. Тому що, хто пам’ятає ті 10 років, скільки було цинкових гробів і скільки було переживань та горя.  Якщо говорити, зокрема, про Вінницьку область, то це 169 загиблих. А для мирної на той час країни – це дуже велика втрата. Ці хлопці достойно виконували, як на той час казали, інтернаціональний обов’язок, але зараз ми вже все розуміємо. Коли почалася війна з Росією, коли була анексія Криму, афганці одні з перших пішли добровольцями на фронт і стали активними учасниками волонтерського руху. Я хочу подякувати вам за патріотичну громадянську позицію, за те, що для вас слова честі - не просто слова. Хочу побажати, щоб у нас був мир, ми завжди маємо пам'ятати тих, хто не повернувся з війни», – каже Сергій Моргунов.

Традиційно щороку одному з «афганців» надається  матеріальна  допомога  для  придбання легкового автомобіля. Сьогодні цільовий сертифікат на його купівлю  вручено Олександру Гулею, який є учасником бойових дій в Афганістані та інвалідом війни. Матеріальна допомога на придбання автівки призначається за поданням Спілки учасників бойових дій в Афганістані вінничанам, які перебувають на обліку в департаменті соціальної та молодіжної політики ОДА у порядку, визначеному законодавством України.

Нагадаємо, що віднедавна щороку з минулого року з міського бюджету виділяються кошти на придбання двох автомобілів для учасників бойових дій: один для «афганців», другий – для «АТОвців». Сертифікат на матеріальну допомогу для придбання другої автівки вручається до Дня захисника України.  

1 2
3 4
5 6
7

Джерело : Сайт Вінницької міської ради


   
© OSVA.VN.UA