Іменинники місяця  


    05 вересня

Гончарук  Володимир  Миколайович 

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


    30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в Афганістані  Вінницького  району

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

vmr 28-й річниці виведення військ з Афганістану присвячується…

Учаснику бойових дій в Афганістані вручили сертифікат на придбання автівки

9 лютого з нагоди річниці виведення військ з території Афганістану у міській раді відзначили вінничан-учасників тих бойових дій. Загалом грамоти виконавчого комітету міської ради та премії отримали 12 осіб. Окрім того, одному з «афганців» міський голова Сергій Моргунов вручив сертифікат на придбання автівки. 

15 лютого в Україні відзначають День виведення військ з території Афганістану. З нагоди цієї дати перед засіданням виконавчого комітету привітали учасників бойових дій.

«Минуло 28 років. Для всього Радянського Союзу у той час, і України зокрема, це дійсно була дуже знакова подія із сльозами на очах. Тому що, хто пам’ятає ті 10 років, скільки було цинкових гробів і скільки було переживань та горя.  Якщо говорити, зокрема, про Вінницьку область, то це 169 загиблих. А для мирної на той час країни – це дуже велика втрата. Ці хлопці достойно виконували, як на той час казали, інтернаціональний обов’язок, але зараз ми вже все розуміємо. Коли почалася війна з Росією, коли була анексія Криму, афганці одні з перших пішли добровольцями на фронт і стали активними учасниками волонтерського руху. Я хочу подякувати вам за патріотичну громадянську позицію, за те, що для вас слова честі - не просто слова. Хочу побажати, щоб у нас був мир, ми завжди маємо пам'ятати тих, хто не повернувся з війни», – каже Сергій Моргунов.

Традиційно щороку одному з «афганців» надається  матеріальна  допомога  для  придбання легкового автомобіля. Сьогодні цільовий сертифікат на його купівлю  вручено Олександру Гулею, який є учасником бойових дій в Афганістані та інвалідом війни. Матеріальна допомога на придбання автівки призначається за поданням Спілки учасників бойових дій в Афганістані вінничанам, які перебувають на обліку в департаменті соціальної та молодіжної політики ОДА у порядку, визначеному законодавством України.

Нагадаємо, що віднедавна щороку з минулого року з міського бюджету виділяються кошти на придбання двох автомобілів для учасників бойових дій: один для «афганців», другий – для «АТОвців». Сертифікат на матеріальну допомогу для придбання другої автівки вручається до Дня захисника України.  

1 2
3 4
5 6
7

Джерело : Сайт Вінницької міської ради


   
© OSVA.VN.UA