Іменинники місяця  


    05 вересня

Гончарук  Володимир  Миколайович 

Голова ГО "Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району"


    30 вересня

Ковальчук  Олександр  Васильович

Голова Спілки ветеранів війни в Афганістані  Вінницького  району

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) BPD stat 

   

Соціальна реклама  

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

28-а  річниця виведення військ з Афганістану

9

Ми виконували свій обов’язок

Із нагоди річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану  та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в залі засідань Вінницької районної ради відбулися урочистості.

«Зринули 28 літ з того часу як для Вас скінчились бойові дії на території Афраністану, - розпочала захід ведуча звертаючись до присутніх. - Спогади про пережите назавжди  залишились у ваших серцях, вони викликають сльози на очах у матерів, батьків, сестер, бойових побратимів. Нині на сході нашої країни борються за незалежність, волю і свободу найкращі сини рідної землі серед них і воїни-афганці».

Задля вшанування учасників бойових дій на території інших держав та висловлення слів вдячності землякам за виконання свого військового обов’язку завітали голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко із заступником Олегом Бегусом та заступник голови райради Олексій Плакида.

Із вітальними словами та щирими побажаннями звернувся до присутніх Михайло Демченко. Голова Вінницької РДА подякував воїнам за їх мужність, професійне виконання військового обов’язку, побажав міцного здоров’я, родинного затишку та тепла.

- Цей день залишиться у Вашій пам’яті назавжди. Ми ніколи не забудемо полеглих у цій війні, вони ціною власного життя виконали інтернаціональний обов’язок. Дякую Вам за подвиг та мужність, - наголосив Михайло Іванович.

Олексій Плакида, дякуючи воїнам-інтернаціоналістам за героїзм та сміливість, побажав їм здоров’я, благополуччя, уваги від влади та мирного неба: «На кожне покоління українців припали різні бойові дії: Друга світова війна, наші земляки брали участь у бойових діях на територіях інших держав, нині тривають бойові дії на Сході України. Кожна доба історії має своїх героїв. Тож бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя».

Голова районної спілки ветеранів війни в Афганістані та воїнів-інтернаціоналістів Олександр Ковальчук розповів про діяльність фундації та закликав владу звернути увагу на проблемні питання «афганців». Долучився до вітальних слів та подякував керівникам району та фахівцям відділу культури та туризму РДА за гарно організовану зустріч та можливість поспілкуватись із побратимами у невимушеній атмосфері.

Затим поіменно згадали загиблих земляків, ушанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання.

Окрім приємних та щирих віншувань, воїнів-інтернаціоналістів було нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, грошовими винагородами.

Продовжився захід тематичною концертною програмою, підготовленою фахівцями відділу культури та туризму Вінницької РДА. Для воїнів-афганців пролунали пісні у виконанні Олега Козяра, Назара Грушка, Надії Назарчук, Тетяни Казанської-Гавриш та інших, котрі нагадали часи тієї війни, що не стирається з пам’яті.

1 2
3 4
5 6
7 8
9 10

Джерело: комунальна регіональна газета "Подільська зоря"


 

   
© OSVA.VN.UA