Іменинники місяця  


   01 грудня 

 Мельник Володимир Петрович 

 Голова Мурованокуриловецької районної Спілки ветеранів Афганістану


   01 грудня

Ментов Павло Валентинович 

 Голова Житомирської  обласної  Спілки ветеранів Афганської війни


   08 грудня 

Нікуляк  Андрій  Анатолійович

Голова Могилів - Подільської  міської Спілки ветеранів війни в Афганістані "ІНТЕР"


   21 грудня

Дрозд  Микола  Васильович

 Голова Тиврівської громадської організації «Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів)»


   22 грудня

Голотенко  Володимир Олександрович 

 Голова Томашпільської  районної  Спілки ветеранів Афганістану


   26 грудня

Корнієнко  Володимир  Петрович 

 Голова Тростянецької районної Спілки ветеранів  Афганістану "САЛАНГ"


  

   

Медіа меню  

   

Авторизація  

   

Наші партнери  

   

Соціальна реклама  

   
Расширения Joomla 3

28-а  річниця виведення військ з Афганістану

1

Вісті з Хмільника

«Воїни-інтернаціоналісти для мене є прикладом справжньої чоловічої дружби, гартованої болем і вогнем!»

Зазначив міський голова Сергій Редчик, звертаючись до воїнів-інтернаціоналістів, учасників урочисто-пам’ятного зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ із Афганістану, що відбулося 15 лютого 2017 року в районному Будинку культури.

Сергій Борисович, зокрема, сказав: «Війна – це завжди біль, що крізь роки не минає, який нещадно обпалює серця, зостаючись у пам’яті вічними й трепетними спогадами. Ваш біль – у серці, відданості, братерстві, підтримці один одного, у взаємній турботі один про одного. До такої єдності Вас спонукає пам’ять».

1

Міський голова повідомив про те, що в місті проживає 76 ветеранів війни в Афганістані, запевнив про щорічну фінансову підтримку міськрайонної Спілки ветеранів війни в Афганістані коштом бюджету міста, повідомив про надання адресної натуральної та грошової допомоги одинадцятьом хмільничанам, котрі мужньо виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані.

«Ви ж нам допомагаєте більше, бо є активними учасниками загальноміських заходів, загальнодержавних подій, патріотичних зустрічей із молоддю, маєте активну громадську позицію, дієво підтримуєте місцеві проекти та ініціативи. Ваші добрі справи бачить громада. Ваші добрі справи об’єднують і переконують нас, що разом ми – потужна громада, бо разом ми єдині. Разом дієвіше!», –  підтвердив міський голова.

2

Міський голова запросив на сцену голову Спілки ветеранів війни в Афганістані Володимира Гончарука, в особі якого  відзначив подякою усіх воїнів-інтернаціоналістів – представників Спілки.

«Як то символічно, що саме 15 лютого, на Стрітення Господнє, Ви зустрічаєтеся усім бойовим товариством. Нехай сьогоднішня зустріч буде по-особливому пам’ятною, запам’ятається міцним чоловічим потиском рук та щирими обіймами, а ще – не менш щирою домовленістю зустрітися у прийдешньому 2018 році усією рідною і єдиною громадою. Ми пам’ятаємо Ваш подвиг! Слава Вам мужні воїни!», – сказав на завершення міський голова.

3

Зупинися, світе, перед сльозою матері…Таке поетичне прохання до щему відкликалося у серцях присутніх в залі учасників бойових дій в Афганістані.

4

Вихованець міського центру дитячої та юнацької творчості Олександр Рижук талановито й чуттєво продекламував вірш «Янголи Миру» Юлії Бараболі – керівника гуртка «Мистецтво живого слова» при центрі творчості.

Зупинися, світе, перед сльозою матері,

Перед благальним поглядом дитини,

Не треба війн, бо скільки щастя вкрадено,

Бо скільки вбито радості в людині.

Зупинися, світе, перед вдовиним смутком,

Що ліг на серце каменем холодним…

Хай війни всі, що були, є і будуть

Навіки згинуть, пропадуть в безодні.

Схаменіться  голови,  де лихо зародилось,

Зупиніться руки, що місиво  те зачали…

В мільйон життів, що розправляють крила,

Не відбирайте юної весни.

Зупинися, світе, бо бачиш скільки горя

Засіяв ранами – смертями на землі,

Благає людство, щоб уже ніколи

В страшнім, пекельнім не горіть вогні.

Яких страждань, яких  Голгоф ще треба?

Яким сльозам гірким омити світ великий?

Щоби до людства прихилилось небо

І янгол миру огорнув уже  навіки!

5

6

Учасником пам’ятної зустрічі був голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, який вручив нагороди Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), активістам ветеранського руху.

7

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання усіх, хто не повернувся із Афганської війни, хто полишив земне життя вже після воєнних подій.

8

Вдало доповнювали програму урочисто-пам’ятної зустрічі концертні виступи місцевих вокальних виконавців Сергія Пацанівського, Валентини Автодійчук, Світлани Паращенко.

9

Із концертною програмою виступив учасник бойових дій в Афганістані заслужений артист України Альберт Салтиков.

10

Після концерту учасники заходу поклали квіти до Стенду «Герої не вмирають» та пам’ятника Матері – берегині роду людського.

11

12

Вже потім сфотографувавшись на згадку біля виходу із РБК, вирушили колоною до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Учасники ходи зупинилися для покладання квітів до Меморіалу воїнів-хмільничан, загиблих у роки Другої світової війни.

13

Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбулася поминальна панахида за земляками, яким не судилось повернутись живими із афганської кровопролитної війни.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради


 

   
© OSVA.VN.UA